تبلیغات
فرهنگی،سیاسی،مذهبی

فرهنگی،سیاسی،مذهبی
گردان سایبری عمار 
قالب وبلاگ

چرا غرب بر ضد مهدویت فیلم می سازد؟

زمانی بود به این فکر میکردم که چرا غرب این همه فیلم بر ضد مهدویت می سازد؟
 مثلا آماری دیدم که خیلی برایم تعجب آور بود که آمریکا با کمک سرمایه داران صهیونیسم وبا در دست داشتن بزرگترین مرکز فیلم سازی جهان ،هالیوود،سالانه حدود 700 فیلم تولید و نزدیک به 80 درصد شبکه ها و سینما های جهانی را تغذیه ی رسانه ای می نماید !!!

 میدونید چی دستگیرم شد ؟  این بود که تمامی این فیلم ها در مسیر اهداف غرب برای حکومت بر جهان قرار گرفته و پیوسته این هدف را دنبال می کنند.


یکی از ابزارهای مؤثر غرب در مبارزه با مهدویت ،رسانه های تصویری است ،جهان امروز ،جهان تصویر است و میدان دار آن سینما و صنعت فیلم سازی است که تأثیر فراوانی بر افکار عمومی جهان دارد.

از آنجا که آینده ی جهان برای بشریت اهمیت ویژه ای پیدا کرده است ،غرب در تلاش است که این آینده را تاریک و خون بار ترسیم کند تا در پرتو آن ،به اهداف قدرت طلبانه و استثمار گرانه ی خود برسد.

یکی از مواردی که در این فیلم ها به تصویر کشیده شده است تحریف و تضعیف دین است به این گونه که ایجاد یأس و نامیدی در مردم جهان نسبت به روحیه ی خدا جویی و کارآمدی دین در زندگی پدید آورده اند؛ که آینده جهان را تاریک وترسناک جلوه داده و این نکته را القاء میکنند که آموزه های دینی هرگز نمی تواند مشکلات امروز وآینده ی جهان را بر طرف کند. وتنها نجات بخش جهان، قدرت و تفکر غرب است.

این هدف با انواع فیلم ها و بازی های کامپیوتری و ایجاد بحران ها و جنگ های مصنوعی در جهان به جوامع انسانی القاء می گردد.


[ یکشنبه 1 خرداد 1390 ] [ 08:45 ب.ظ ] [ بسیجی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By blogina.ir :.
درباره وبلاگ

جنگ نرم در برابر جنگ سخت قرار دارد.ژوزف نای استاد مطرح علوم سیاسی ،بزرگترین نظریه پرداز جنگ نرم در این مورد می نویسد:قدرت نرم توجه ویژه به اشتغال ذهنی جوامع دیگر از طریق ایجاد جاذبه است.یکی از نمونه های قدرت نرم کاربرد رسانه های جمعی در مناقشات است.رسانه میتواند جایگزین فشار نظامی گردد.جنگ نرم شامل شش جنگ است که جنگ سایبری یکی از آنها می باشد اما اهمیت آن نسبت به بقیه بیشتر است زیرا بقیه جنگ ها زیرمجموعه جنگ نرم برای رسیدن به اهداف خود نیاز به ابزارهای موجود درجنگ سایبری دارند که مهمترین این ابزارها اینترنت است جنگ نرم مهمترین استرات‍ژی دشمنان قسم خورده انقلاب برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد .(( در این وبلاگ سعی شده فضای كلی مطالب به بررسی مصادیق مربوط به جنگ نرم اختصاص داشته باشد.))

soft war lies against hard war.The well - known man of political sciences named (Josef Nie)write about the biggest aim applying to soft war:its power is to make other socities get involved mentally by eshtablishing attraction A sort of its power is the usage of mass media in debates.
media can be exchanged martial pressure. soft war consists of six sorts of wars. one named (SYBER WAR) is one of them and has got higher and more.importance compared with the others they are related to (SYBER WAR). they all in need of complements of SYBER WAR that is the most important of all . one the internet.soft war is the most prominent startegy that the sworn enemies of the sacred system of Islamic Republic of Iran use to destroy it.
here in this weblog it s been tried to dedicate it to the issues of soft war.


نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب