تبلیغات
فرهنگی،سیاسی،مذهبی

فرهنگی،سیاسی،مذهبی
گردان سایبری عمار 
قالب وبلاگ
 
این مطلب و ارجاع به سخنان روز  14خرداد رهبری را برای این روزهایی می نویسم كه اخلاق فراموش شده و بازار ادعای ولایتمداری داغ است اما از ولایتمداری هـــیـــــچ خبری نیست.

مقام معظم رهبری بی توجهی به بعد معنوی و اخلاقی امام خمینی را زیر "پوشش عدالت‌خواهی و انقلابی‌گری "، انحراف دیگری از مکتب امام خواندند و خاطرنشان کردند:

اگر برادران مومن و کسانی را که به اصل نظام و اسلام معتقدند اما از لحاظ فکری با ما مخالفند مورد اهانت و ایذاء و آزار قرار دهیم از خط امام منحرف شده‌ایم. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در همین زمینه خاطرنشان کردند: اگر به اسم انقلابی گری، امنیت را از بخشی از مردم سلب کنیم، این هم از مصادیق انحراف از خط امام عزیزمان است.

حتما به ادامه مطلب مراجعه نمائید


رهبر انقلاب با اشاره به وجود آراء و عقاید مختلف در جامعه افزودند: اگر عنوان مجرمانه‌ای بر حرکتی منطبق شود دستگاه های مسئول موظف به پیگیری هستند اما اگر کسی دنبال براندازی و اجرای دستور دشمن نیست ولی با مذاق و تفکر سیاسی ما مخالف است نباید عدالت و امنیت را از او سلب و او را زیرپا له کنیم چرا که به فرموده قرآن مخالفت با یک قوم، نباید موجب بی تقوایی و بی عدالتی شود و همه باید در این زمینه ها هوشیار و مراقب باشند. با اینكه اعمال گروهی كه به تازگی به جریان انحرافی معروف شده اند را قبول ندارم اما رهبر معظم ، جریان انحرافی را با تعریف خودشان مشخص كردند.

كسانی كه این روزها با نقل حرف های نادرست و انتساب آن به مقام معظم رهبری سعی دارند امنیت و آرامش فكری را از جامعه سلب كنند ؛ اگر واقعا آنچنان كه ادعا می كنند در عمل هم ولایتمدار هستند به این سخنان رهبری و البته سخنان پیش از این ایشان توجه كنند و دست از بی اخلاقی ها بردارند.

رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرمودند:

"یك نقطه‌ى دیگر - كه آن هم خیلى واضح است - ایجاد اختلاف بین دستگاه‌هاى مدیریت‌كننده‌ى كشور است؛ این هم یكى از كارهاى اساسى آنهاست. این مسئله را پنهان هم نمیكنند. نه اینكه نمیخواهند پنهان كنند؛ پنهان‌كردنى نیست. نوع كار دشمنان در این قضایاى مهم و كلان و بین‌المللى اقتضاء میكند كه یك كارهائى را بكنند، یك چیزهائى را بگویند، اظهاراتى را داشته باشند؛ لذا این تدابیر و سیاستهاى دشمنان در پرده نمیماند. میخواهند اختلاف ایجاد كنند. این اختلاف را به هر شكلى بتوانند، تزریق میكنند؛ ما بایستى بیدار باشیم. اختلاف سلیقه، اختلاف نظر، اختلاف عقیده در مسائل سیاسى، نباید به چالش میان جناحهاى كشور، میان عناصر كشور منتهى شود. گناه بزرگ فتنه‌گران در سال 88 این بود كه اگر خوشبینانه نگاه كنیم و بگوئیم اینها یك شبهه‌اى، خدشه‌اى در ذهنشان بود، این خدشه را به صورت ایجاد چالش براى نظام اسلامى مطرح كردند. این گناه بزرگ، قابل اغماض هم نیست؛ آثار آن هم همچنان در جامعه‌ى ما موجود است. البته ملت، ملت بیدارى است. نصاب لازم در فهم و بصیرت این ملت موجب میشود كه خیلى از این حوادث پوشیده بشود و بتدریج آثار آن زائل شود؛ لیكن اینها به خاطر همین، ضربه زدند. ایجاد دعوا، گریبان یكدیگر را گرفتن، ایجاد اختلاف عمیق، یكى از كارهاى بسیار بد، بسیار بزرگ و نكوهیده است؛ این همان چیزى است كه دشمن میخواهد."

همچنین فرمودند:

" مطلب دیگر هم همین توصیه‌اى است كه من همیشه دارم و آن، هم‌افزائى با قوه‌ى مجریه است - قوه‌ى مجریه و قوه‌ى قضائیه، لیكن عمدتاً قوه‌ى مجریه؛ چون سر و كار مجلس با قوه‌ى مجریه است - باید هم‌افزائى كرد. نبایستى كار را جورى تنظیم كرد، جورى پیش برد كه معنایش دعوا و اختلاف باشد؛ این در بیرون، روى مردم، خیلى تأثیراتش بد است.

گاهى دیده میشود كه مثلاً در مجلس، در یك نطقى، در یك اظهار نظرى، یك حرفى زده میشود. خب، حرف كه زده شد، پرتاب شد دیگر. اگر خداى نكرده حرفى باشد كه كسى را یا جمعى را متهم كند، جبرانش به‌آسانى ممكن نیست؛ مردم را ناامید میكند.

امروز مسئولین دارند تلاش میكنند، كار میكنند. نگوئید فلان ضعف و فلان ضعف وجود دارد.     بنده به ضعفها آگاهم. شاید بنده بعضى از ضعفها را هم بدانم كه خیلى‌هاى دیگر ندانند.

با وجود این ضعفها، آن چیزى كه امروز در قوه‌ى مجریه وجود دارد، یك شاكله‌ى خوب و مطلوب است. در كشور دارد كار انجام میگیرد. خب، بایستى همكارى كرد، باید كمك كرد؛ هم مجلس كمك كند به دولت، هم دولت كمك كند به مجلس؛ هم قانون فصل‌الخطاب است براى عمل دولت، هم گرایشهاى دولت و تشخیصهاى دولت یك اشاره است به قانونگذار براى كیفیت قانونگذارى. این مسئله با استقلال مجلس منافات ندارد. من نماینده‌ى مجلس هم بودم، رئیس دولت هم بودم؛ من هر دو جا را تجربه كردم. در طول این سالهاى متمادى هم، هم مجالس را دیدم، هم دولتها را دیدم. هیچ اشكالى ندارد كه یك مجلسى قانون صحیح و درست و قوى و منطقى را جورى تنظیم كند كه براى دولت، رفتار طبق آن قانون، عملى باشد، ممكن باشد، آسان باشد. اگر این شد، معنایش این نیست كه مجلس استقلال ندارد."

ببینید چطور این بی اخلاقی ها و انتساب حرف های خلاف واقع به رهبر ، باعث شده كه دفتر مقام معظم رهبری چنین اطلاعیه مهمی را منتشر كند.

آیا اینان واقعا ولایتمدار هستند؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن اطلاعیه به این شرح است:

بسمه تعالی

با توجه به برخی اظهارات درخصوص تدابیر و بیانات و مواضع مقام معظّم رهبری مدظلّه‌العالی كه حاوی مطالب خلاف واقع بوده و از راههای غیر موثق و غیر مستند در اختیار گویندگان آنها قرار گرفته است،ضمن تحذیر آقایان محترم از نقل این قبیل مطالب بی اساس، مؤكداً یادآوری می شود كه اخبار مربوط به معظّم له صرفاً از مجاری رسمی انتشار می یابد و از رسانه ها (خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌ها و …) انتظار می رود از درج مطالبی كه به شیوه های دیگر منتشر می شود،جداً خودداری كنند

در خانه اگر كس است یك حرف بس است.

امان از ادّعا......

منبع:http://www.noora213.blogfa.com


[ شنبه 21 خرداد 1390 ] [ 05:35 ب.ظ ] [ بسیجی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By blogina.ir :.
درباره وبلاگ

جنگ نرم در برابر جنگ سخت قرار دارد.ژوزف نای استاد مطرح علوم سیاسی ،بزرگترین نظریه پرداز جنگ نرم در این مورد می نویسد:قدرت نرم توجه ویژه به اشتغال ذهنی جوامع دیگر از طریق ایجاد جاذبه است.یکی از نمونه های قدرت نرم کاربرد رسانه های جمعی در مناقشات است.رسانه میتواند جایگزین فشار نظامی گردد.جنگ نرم شامل شش جنگ است که جنگ سایبری یکی از آنها می باشد اما اهمیت آن نسبت به بقیه بیشتر است زیرا بقیه جنگ ها زیرمجموعه جنگ نرم برای رسیدن به اهداف خود نیاز به ابزارهای موجود درجنگ سایبری دارند که مهمترین این ابزارها اینترنت است جنگ نرم مهمترین استرات‍ژی دشمنان قسم خورده انقلاب برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد .(( در این وبلاگ سعی شده فضای كلی مطالب به بررسی مصادیق مربوط به جنگ نرم اختصاص داشته باشد.))

soft war lies against hard war.The well - known man of political sciences named (Josef Nie)write about the biggest aim applying to soft war:its power is to make other socities get involved mentally by eshtablishing attraction A sort of its power is the usage of mass media in debates.
media can be exchanged martial pressure. soft war consists of six sorts of wars. one named (SYBER WAR) is one of them and has got higher and more.importance compared with the others they are related to (SYBER WAR). they all in need of complements of SYBER WAR that is the most important of all . one the internet.soft war is the most prominent startegy that the sworn enemies of the sacred system of Islamic Republic of Iran use to destroy it.
here in this weblog it s been tried to dedicate it to the issues of soft war.


نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب