تبلیغات
فرهنگی،سیاسی،مذهبی

فرهنگی،سیاسی،مذهبی
گردان سایبری عمار 
قالب وبلاگ
برداشت نیوز:
 پس از درج خبر توهین به ریس جمهور توسط یک سایت جدیدالتاسیس، خبر پرتاب کفش به سمت رئیس جمهوری کشورمان در ساری با سرعتی باور نکردنی در بسیاری از سایت های خبری کشور درج گردید.

این خبر آنقدر معاندین و دشمنان نظام را برسر ذوق آورده بود که سایت های بالاترین و گویا و ... به سرعت این خبر را نیز مخابره کردند و به شب نکشیده بود این خبر در تیتر اولCNN ، Washington Post ،Independent ،BBC، Fox News، Ynetnews و بسیاری از شبکه های خبری مخالف ایران قابل مشاهده بود.

در اخبار منتشر شده به طور مثال در سایت "الف" و "خبرآنلاین" این گونه آمده است که : " یکی از افراد حاضر در این همایش که توانسته بود خود را به صندلی های جلو برساند، با پرتاب کفش های خود به طرف رییس جمهور، شروع به انتقاد از وضعیت بیکاری در کشور کرد

اگرچه این کفش ها به احمدی نژاد برخورد نکرد و به بنر پشت سر او اصابت کرد، اما مردم حاضر در این مراسم، ضمن سر دادن شعارهایی در حمایت از رییس جمهور کشورمان، به شدت فرد توهین کننده را مورد ضرب و شتم قرار دادند و اگر دخالت نیروهای انتظامی نبود مشخص نبود چه بلایی بر سر او می آمد.

در بررسی های اولیه مشخص شده که این فرد کارگر اخراجی یکی از کارخانجات نساجی است که بیش از یک سال است حقوقی دریافت نکرده بود."

حال فارغ از صحیح و یا غلط بودن انتشار این خبر و همچنین دعوای قدیمی برخی از سیاسیون که اکنون در میدان نبرد رسانه های داخلی و خارجی دنبال می شود،  روزنامه خراسان در اقدامی تعجب برانگیز و تاسف بار با انتشار نظر برخی از مخاطبین خود! در خصوص واقعه دیروز در پرتاب کفش به رئیس جمهوری این گونه می نویسد:

• وقتی کفش پرت کردن سمت جورج بوش رئیس جمهور وقت آمریکا راهی نمادین برای اعتراض است نباید توقع بیش از این داشت!

• اگر شما یادتان رفته ما یادمان نرفته است وقتی همین اتفاق برای «بوش» آن هم در یک کشور بیگانه افتاد نهضت لنگه کفش راه انداختید و آقای رئیس جمهور محبوبیت خودشان را در لبنان با او مقایسه کرد. حالا چه شد که این عمل را برای هیچ رئیس جمهوری نمی پسندید!؟

• جان پدر تو سفره بی نان ندیده ای / جنگ عیال و گریه طفلان ندیده ای. پرتاب کفش به سوی رئیس مملکت اگر چه زشت است و مذموم ولی زشت تر از آن بی مسئولیتی برخی مسئولان است.

• عجب مملکتی شده بچه ۱۰ ماهه من یک میلیون از دولت طلب دارد حالا نمی خواهند بدهند ما روی حرف رئیس جمهور حساب کرده بودیم. این رسم اش نیست!

حال جای سوال است که این روزنامه سراسری با چه منطقی رئیس جمهوری کشورمان که با وجود برخی از اشتباهات، همواره مورد احترام نظام و مسئولین و ملت می باشند را با رئیس جمهور سابق آمریکا که خباثت و شرارت او در کشتار مردم مظلوم ملت های منطقه گوش فلک را کَر نموده است مطابقت می دهند.

پرتاب کفش به سمت بوش ناشی از ظلم های فراوان دولتمردان آمریکا و سران استکبار به مردم مظلوم عراق می باشد نه مشکل بیکاری و اخراج از یک کارگر از کارخانه.

برخود واجب دانستیم که بر مبنای عمل به تکلیف الهی و امر به معروف دوستان خود بار دیگر معدود رسانه هایی را که سعی در شباهت سازی حادثه روز گذشته ساری و پرتاب کفش به سمت بوش در عراق را دارند دعوت به رعایت تقوا نموده تا که انشاء الله در محضر خداوند متعال و در پیشگاه ملت ایران همیشه رو سفید بمانیم.


برچسب ها: بی تقوایی یک روزنامه در گسترش اهانت به رئیس جمهور،
[ جمعه 25 آذر 1390 ] [ 02:48 ب.ظ ] [ بسیجی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By blogina.ir :.
درباره وبلاگ

جنگ نرم در برابر جنگ سخت قرار دارد.ژوزف نای استاد مطرح علوم سیاسی ،بزرگترین نظریه پرداز جنگ نرم در این مورد می نویسد:قدرت نرم توجه ویژه به اشتغال ذهنی جوامع دیگر از طریق ایجاد جاذبه است.یکی از نمونه های قدرت نرم کاربرد رسانه های جمعی در مناقشات است.رسانه میتواند جایگزین فشار نظامی گردد.جنگ نرم شامل شش جنگ است که جنگ سایبری یکی از آنها می باشد اما اهمیت آن نسبت به بقیه بیشتر است زیرا بقیه جنگ ها زیرمجموعه جنگ نرم برای رسیدن به اهداف خود نیاز به ابزارهای موجود درجنگ سایبری دارند که مهمترین این ابزارها اینترنت است جنگ نرم مهمترین استرات‍ژی دشمنان قسم خورده انقلاب برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد .(( در این وبلاگ سعی شده فضای كلی مطالب به بررسی مصادیق مربوط به جنگ نرم اختصاص داشته باشد.))

soft war lies against hard war.The well - known man of political sciences named (Josef Nie)write about the biggest aim applying to soft war:its power is to make other socities get involved mentally by eshtablishing attraction A sort of its power is the usage of mass media in debates.
media can be exchanged martial pressure. soft war consists of six sorts of wars. one named (SYBER WAR) is one of them and has got higher and more.importance compared with the others they are related to (SYBER WAR). they all in need of complements of SYBER WAR that is the most important of all . one the internet.soft war is the most prominent startegy that the sworn enemies of the sacred system of Islamic Republic of Iran use to destroy it.
here in this weblog it s been tried to dedicate it to the issues of soft war.


نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب