تبلیغات
فرهنگی،سیاسی،مذهبی

فرهنگی،سیاسی،مذهبی
گردان سایبری عمار 
قالب وبلاگ

وباز هم جریان انحرافی و ....

فعالیت‌ها و اقدامات گروه انحرافی برای مقدمات انتخابات سال جاری

مردم به غیر از امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله) با هیچ كس عقد و اخوت نبسته‌اند

http://www.tehran.gov.ir/images/stories/sanaz/a0289195.jpg
خطیب موقت نماز جمعه تهران بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات گروه انحرافی را مقدمات انتخابات سال جاری دانست و گفت: جذب و توزیع برخی پول‌ها توسط این گروه از چشم مردم پوشیده نیست؛مردم در صورت لزوم به حساب اینها خواهند رسید.

آیت‌الله جنتی افزود: من به این نكته تأكید دارم كه این اتفاقات خواهد افتاد و تازگی هم ندارد، چرا كه از اوایل انقلاب تاكنون شاهد این گونه وقایع بوده‌ایم، لذا نباید این گونه وقایع ما را متعجب و دغدغه‌مند كند.

وی با برشمردن برخی حوادث تلخ در طول انقلاب اسلامی گفت: این وقایع و تلخی‌ها در نهایت موجب خیر و تقویت انقلاب اسلامی در ولایت فقیه شد.


                                                              بقیه در ادامه مطلب ...


خطیب موقت نماز عبادی سیاسی جمعه تهران با بیان اینكه دو نكته را نباید فراموش كرد، گفت: مردم ما مردمی هستند كه برای ارزش‌ها جان می‌دهند، در دوره‌های گذشته كه برخی ارزش‌ها در حال فراموشی بود فردی كه خیلی هم شناخته شده نبود پیدا شد و از ارزش‌هایی كه مردم جانشان را برای آن فدا كرده بودند دم زد و مردم نیز از او استقبال كردند.

آیت‌الله جنتی ادامه داد: آنها باید بدانند كه مردم به غیر از امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای با هیچ كس عقد و اخوت نبسته‌اند، چرا كه مردم ما تربیت شده مكتب غدیر و عاشورا هستند؛ بنابراین هر فردی كه در این مسیر حركت كند مردم جانشان را فدای او می‌كنند و اگر پای خود را كج بگذارد حمایت‌های مردمی نیز از میان می‌رود.

وی گفت: مسئله دیگر اینكه بحران‌سازها و فتنه‌گرها باید بدانند این مملكت كشور ولایت فقیه است و از آنجا كه حقیقت ولایت فقیه در كشور ما حاكم است دشمنان از ولایت فقیه سیلی خورده‌اند.

خطیب موقت نماز عبادی سیاسی جمعه تهران با برشمردن برخی از ویژگی‌های ولی فقیه از جمله مخالفت با هوای نفس، مطیع كامل خداوند بودن، شجاعت، مدیر و مدبر بودن و در نظر گیرنده مصالح بودن، گفت: اركان و قوای نظام هر كدام وظایف و تكالیف مشخصی دارد؛ اما هر كجا كه ولی فقیه بداند مصلحتی در حال از بین رفتن است پا پیش می‌گذارد.

آیت‌الله جنتی در ادامه سخنان خود با بیان اینكه تفسیر و تبیین ولایت فقیه یك مسئله اعتقادی، كلامی و فقهی است، تأكید كرد: این تفسیر فقط باید توسط علما و اسلام‌شناسانی كه دروس حوزوی را گذرانده‌اند انجام شود بنابراین هر كسی حق ندارد به نفع مقاصد سیاسی خود تفسیری از ولایت فقیه داشته باشد.

وی خاطرنشان كرد: تجربه 32 ساله انقلاب اسلامی نشان داده است ولایت فقیه حلال مشكلات است؛ رهبر معظم انقلاب از كارها و خدمات خوب انجام شده توسط افراد همیشه تقدیر و حمایت كرده است، اما اگر در جایی خطایی هم ببیند در ابتدا تذكر داده و اگر رفع نشود اعمال ولایت می‌فرمایند.

خطیب موقت نماز عبادی سیاسی جمعه تهران در واكنش به ادعای دشمنان كه سعی می‌كنند القا كنند، ممكن است مملكت به بن بست برسد تأكید كرد: با وجود ولایت فقیه هیچ بن‌بستی در كشور به وجود نخواهد آمد.

آیت‌الله جنتی بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات این گروه را مقدمات انتخابات سال جاری دانست و گفت: جذب و توزیع برخی پول‌ها توسط این گروه از چشم مردم پوشیده نیست لذا اگرچه امروز طبق مصلحت مردم چیزی نمی‌گویند، اما در صورت لزوم مردم به حساب اینها خواهند رسید.

وی ضمن ابراز تاسف ادامه داد: اینها از یك طرف روی خوش به آمریكاییها و بیگانگان نشان می‌دهند و از طرفی ادعای تشرف به خدمت حضرت ولی عصر (عج) را دارند؛ كسی را عزل می‌كنند و می‌گویند امام زمان گفته شما را اینجا قرار دهیم.

خطیب موقت نماز عبادی سیاسی جمعه تهران در پایان خطبه دوم با تاكید بر اینكه این قبیل كارها در مقامات كشور نیست تصریح كرد: بادنجان دور قاب‌چین‌ها و افرادی كه متأسفانه اطراف برخی از مسئولان جمع شده‌اند این كارها را انجام می‌دهند كه امیدواریم این مسائل از بین برود.

به گزارش فارس آیت‌الله احمد جنتی امام جمعه موقت تهران، در خطبه اول نماز جمعه تهران گفت: تصدیق انبیا تصدیق خداوند است و تكذیب ایشان تكذیب خداست، چرا كه پیامبران تنها پیام رسان و رسولان خداوند هستند و چیزی از خود ندارند.

وی افزود: درگیری با پیامبران درگیری با خداوند است و این همان مسئله‌ای بوده كه كفار به آن توجه ندارند؛ همگان به یاد دارند كه امام راحل می‌فرمودند مجتهد و ولی فقیه چیزی از خود نمی‌گوید لذا اگر این را رد كردید خدا را رد كرده‌اید.

امام جمعه موقت تهران تصریح كرد: امام راحل می‌فرمودند كه هر كس كسانی را كه ما معرفی می‌كنیم رد كند، ما را رد كرده است چرا كه آنها چیزی از خود نمی‌گویند بلكه فتوای ما را بیان می‌كنند.

آیت‌الله جنتی اضافه كرد: امام می‌فرمودند كه هر كس ما را رد كند خدا را رد می‌كند چون كه ما هم از خود چیزی نمی‌گوییم.
وی با ذكر این نكته كه در قیامت مومنین و صالحین با انبیاء محشور می‌شوند و كفار هم با شیطان محشور خواهند شد، یكی از گرفتاری‌های اهل جهنم را قرین شدن با شیطان عنوان كرد.


[ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 ] [ 01:02 ب.ظ ] [ بسیجی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By blogina.ir :.
درباره وبلاگ

جنگ نرم در برابر جنگ سخت قرار دارد.ژوزف نای استاد مطرح علوم سیاسی ،بزرگترین نظریه پرداز جنگ نرم در این مورد می نویسد:قدرت نرم توجه ویژه به اشتغال ذهنی جوامع دیگر از طریق ایجاد جاذبه است.یکی از نمونه های قدرت نرم کاربرد رسانه های جمعی در مناقشات است.رسانه میتواند جایگزین فشار نظامی گردد.جنگ نرم شامل شش جنگ است که جنگ سایبری یکی از آنها می باشد اما اهمیت آن نسبت به بقیه بیشتر است زیرا بقیه جنگ ها زیرمجموعه جنگ نرم برای رسیدن به اهداف خود نیاز به ابزارهای موجود درجنگ سایبری دارند که مهمترین این ابزارها اینترنت است جنگ نرم مهمترین استرات‍ژی دشمنان قسم خورده انقلاب برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد .(( در این وبلاگ سعی شده فضای كلی مطالب به بررسی مصادیق مربوط به جنگ نرم اختصاص داشته باشد.))

soft war lies against hard war.The well - known man of political sciences named (Josef Nie)write about the biggest aim applying to soft war:its power is to make other socities get involved mentally by eshtablishing attraction A sort of its power is the usage of mass media in debates.
media can be exchanged martial pressure. soft war consists of six sorts of wars. one named (SYBER WAR) is one of them and has got higher and more.importance compared with the others they are related to (SYBER WAR). they all in need of complements of SYBER WAR that is the most important of all . one the internet.soft war is the most prominent startegy that the sworn enemies of the sacred system of Islamic Republic of Iran use to destroy it.
here in this weblog it s been tried to dedicate it to the issues of soft war.


نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب