تبلیغات
فرهنگی،سیاسی،مذهبی

فرهنگی،سیاسی،مذهبی
گردان سایبری عمار 
قالب وبلاگ


حضرت امام خامنه ای(روحی فداه)

در دفاع از مظلومیت مردان بی ادعا(دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی) فرمودند:

«بنده اینجا در منبر نماز جمعه، در خطبه‌اى که در حکم نماز است، حقایق را باید بیان بکنم. صریح‌ترین اهانت‌ها به رئیس جمهورِ قانونى کشور شد. حتى از دو سه ماه قبل از مناظرات هم این سخنرانى‌ها را براى من مى‌آوردند و من می‌دیدم یا گاهى مى‌شنیدم؛ تهمت‌هائى زدند، حرف‌هائى گفتند؛ به کى؟ به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبت‌هاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ‌گوئى متهم کردند! این‌ها خوب است؟ کارنامه‌هاى جعلى براى دولت درست کردند، اینجا آنجا پخش کردند، ما که در جریان امور هستیم، مى‌بینیم می‌دانیم که این‌ها خلاف واقع است؛ فحاشى کردند؛ رئیس جمهور را خرافاتى، رمال، از این نسبت‌هاى خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.»
نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸

حضرت امام خامنه ای در جای دیگر میفرمایند:

 «همان طور که امیرالمؤمنین (علیه الصّلاة و السّلام) فرموده بود: «لا یعرف الحقّ بالرّجال»؛

با چهره‌ها نمیشود حق را تشخیص داد. یک چهره‌ى موجه محترم است، مورد قبول است، مورد تکریم است؛ اما او نمیتواند شاخص حق باشد. گاهى چهره‌ى موجهى مثل بعضى از صحابه‌ى پیغمبر راه را عوضى میروند، اشتباه میکنند. باید حق را شناخت، باید راه را تشخیص داد تا بفهمیم این شخص حق است یا باطل. هر که از این راه رفت، حق است؛ هر که از راه حق نرفت، مردود است. حق را باید شناخت.»

بیانات در دیدار با هزاران نفر از بسیجیان استان قمحامیان واقعی ولایت و دولت خدمتگزار  به گروه تکفیری و جریان نفاق  که اعتراض دارند اما وقتی به اسم آیت الله مصباح برمی خوریم به شدت حساس شده و کلمات نورانی و بصیرت بخش این عالم فرزانه را با دقت دنبال میکنیم. اما از آنجا که ما در سوال کردن "حق" داریم از ایشان بابت ادعای جن زدگی و تسخیر رئیس جمهور چند سوال دارم:

1-فرض می کنیم احمدی نژاد توسط مشایی مسخ و مسحور شده است. برای ما جوان این سوال پیش می آید که:

اولا-این چه سحری است که کشور را در 6 سال گذشته به تراز ابرقدرت های عالم رسانده و از علم، آبادانی، عدالت و انواع و اقسام پیشرفت بهره مند کرده ؟!

ثانیا- اگر ما احمدی نژاد را مسحور مشایی بدانیم که گویا می دانیم! چرا فقط نقاط منفی و برخی صحبت های تحریف شده و خلاف های میکروسکوپی را اینگونه مورد تازش قرار می دهیم و نقاط مثبت این مسحور شده را مد نظر نمی گیریم؟! آیا از عدالت و انصاف به دور نیست که بگوییم رئیس جمهور واقعی مشایی است و پیشرفت ها را به کس دیگر نسبت بدهیم؟!

و ثالثا- شما ما جوان نادان را متوجه کنید که کشوری که به ادعای خود شما تحت حفاظت امام عصر و رهبری مولایی چون حضرت آیت الله خامنه ای است چطور می شود اسیرر چند "جن و رمال" شود و رئیس جمهورش که مایه انقلابی نو در سرتاسر جهان گشته سحر زده و بی خود از خود این همه تحول به وجود آورده باشد؟! به بیان ساده تر آیا این همه عالم برجسته دینی و آن همه فرزانه که نشانه خدا -آیت الله- بر روی زمین هستند نمی توانند به چند جن  و سحر چند جادوگرغلبه پیدا کنند؟!

2-باز فرض می کنیم که احمدی نژاد سحر شده! آیا روش خارج کردن سحر از یک جن زده ! تهدید،تخریب، توهین، فحاشی و ...است؟! آیا راهش بردن آبروی نظام در دنیاست که همه بگویند دولت اسلامی! ایران توسط چند رمال اداره می شده ؟! آیا این با اصل دفاع از نظام تا پای جان سازگار است؟!

3-حضرت آقا فرمودند ملاک شخص نیست بلکه کار و خدمات وی است! این کاری که دوستان عزیز میکنند غیر از زیر سوال بردن همه آنچه "احمدی نژاد و خدماتش" می نامیم است؟! مگر آبی که در قم شما! شیرین شده از سر مجاهدت احمدی نژاد و تیمش نبود؟ پس چرا خدمت به این بزرگی را حتی به قدر یک ذره تشکر از همان خدمت! نشان ندادید و واگویه نکردید؟!

 

و در پایان از خداوند منان خواستاریم درولایت پذیری و ولایت مداری ما را شرمنده ولایت و صاحب ولایت نکند.


[ دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 ] [ 11:09 ب.ظ ] [ بسیجی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By blogina.ir :.
درباره وبلاگ

جنگ نرم در برابر جنگ سخت قرار دارد.ژوزف نای استاد مطرح علوم سیاسی ،بزرگترین نظریه پرداز جنگ نرم در این مورد می نویسد:قدرت نرم توجه ویژه به اشتغال ذهنی جوامع دیگر از طریق ایجاد جاذبه است.یکی از نمونه های قدرت نرم کاربرد رسانه های جمعی در مناقشات است.رسانه میتواند جایگزین فشار نظامی گردد.جنگ نرم شامل شش جنگ است که جنگ سایبری یکی از آنها می باشد اما اهمیت آن نسبت به بقیه بیشتر است زیرا بقیه جنگ ها زیرمجموعه جنگ نرم برای رسیدن به اهداف خود نیاز به ابزارهای موجود درجنگ سایبری دارند که مهمترین این ابزارها اینترنت است جنگ نرم مهمترین استرات‍ژی دشمنان قسم خورده انقلاب برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشد .(( در این وبلاگ سعی شده فضای كلی مطالب به بررسی مصادیق مربوط به جنگ نرم اختصاص داشته باشد.))

soft war lies against hard war.The well - known man of political sciences named (Josef Nie)write about the biggest aim applying to soft war:its power is to make other socities get involved mentally by eshtablishing attraction A sort of its power is the usage of mass media in debates.
media can be exchanged martial pressure. soft war consists of six sorts of wars. one named (SYBER WAR) is one of them and has got higher and more.importance compared with the others they are related to (SYBER WAR). they all in need of complements of SYBER WAR that is the most important of all . one the internet.soft war is the most prominent startegy that the sworn enemies of the sacred system of Islamic Republic of Iran use to destroy it.
here in this weblog it s been tried to dedicate it to the issues of soft war.


نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب